Sıkça Sorulan Sorular

Doğru uygulamayı ve işi yapmak için stratejik rehberlik sağlayarak.
Sizin için en iyi operasyonel süreçleri geliştirmenizde yardımcı olacağız.

Bactoforce Sine-Biotic Hakkında Genel Sorular

Bu bölümde ile ürün ilgili en çok sorulan soruların cevapları verilmiştir.

1. Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic'i nasıl alırım?

Yetişkinler: Günde 2 kapsülü tek seferde alın. Sindirim enzimlerine ve safra tuzlarına maruz kalmayı sınırlamak için tercihen aç karnına. Ancak vücudunuzu en iyi siz tanırsınız; yemekle birlikte almak sizin için daha rahatsa, lütfen bunu yapmaktan çekinmeyin.

2. Neden Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic'i almalıyım?

İçinizde ve üzerinizde yaşayan 38.000.000.000.000 bakteri de dahil olmak üzere trilyonlarca mikroorganizmadan oluşan bir topluluğa ev sahipliği yapıyorsunuz. Yiyecekleri sindirmek, iltihabı yönetmek ve önemli vitaminleri, metabolitleri ve nörotransmitterleri sentezlemek gibi kritik işlevleri yerine getirirler. Bu mikrobiyomdur.

Ancak modern yaşam bu ekosistemin dengesini bozmuştur. Alkol, şeker, tütün, uyku bozukluğu, şehir yaşamı, emzirmenin azalması, stres, kötü beslenme ve diğer çevresel faktörlerle birleşen aşırı antibiyotik kullanımı, mikrobiyomlarımızın çeşitliliğini ve zenginliğini tüketti ve sağlığımızı etkiledi.

Bu, basit sindirim sorunlarının ötesine geçer. Türünün ilk örneği olan Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiyotik ürünümüz, gastrointestinal sisteme temel faydalar sağlayan ve dolayısıyla sistemik sağlığı etkileyen, klinik ve bilimsel olarak incelenmiş probiyotik türlerini içerir.

Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic ne işe yarar?

Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic, gastrointestinal fonksiyon, cilt sağlığı, kalp sağlığı, bağırsak bağışıklık fonksiyonu, bağırsak bariyer bütünlüğü ve mikro besin sentezi konularında fayda sağlamak üzere klinik ve bilimsel olarak incelenen probiyotik türlerini içerir.

4. Ne zaman bir şeyler hissedeceğim?

Herkesin vücudu farklıdır ve “hissedebileceğiniz” faydalar (şişkinliğin azalması, daha düzenli bağırsak hareketleri) çoğu zaman en içgüdüsel olanlardır.
Sindirim sağlığı desteği gibi lokal faydalar nedeniyle pek çok kişi sonuçların 24-48 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştiğini hissediyor. Kardiyovasküler sağlık ve bağırsak bağışıklık fonksiyonu gibi diğer uzun vadeli faydalar daha uzun sürebilir veya hiçbir şey fark etmeyebilirsiniz. Bu tamamen normal. Günlük alımınıza devam ettiğiniz sürece, bu faydalı mikroplar sağlığınızı programlamak, sürdürmek ve geliştirmek için içinizde çalışıyorlar.

5. Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic'i kimler almalı?

Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic, 18 yaş ve üzeri insanlara yöneliktir.

6. Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic diyetim veya diyet kısıtlamalarımla uyumlu mu?

Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic, aşağıdakiler için test edilmiştir: Süt Ürünleri, Gluten, Soya, GDO’lar, Kuruyemişler, Kabuklu Deniz Ürünleri, Susam, Glifosat/AMPA ve Avrupa Gıda ve Güvenlik Otoritesi (EFSA) tarafından tanımlanan 14 alerjen sınıfı

Aşağıdaki diyetlere uyar:

  • Vegan
  • Vejetaryen
  • Ketojenik
  • Glutensiz
  • Aralıklı Oruç

7. Bunu başka takviyelerle alabilir miyim? Peki ya ilaçlar?

Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic’in diğer takviyelerle birlikte alınması güvenlidir.
Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic ve reçetesiz veya reçeteli ilaçlarla ilgili bilinen herhangi bir kontrendikasyon yoktur, ancak ürünümüzü rejiminize eklemeden önce doktorunuzla tekrar kontrol etmenizi öneririz.

8. Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic'i hamileyken veya emzirirken kullanmak güvenli midir?

Genel olarak probiyotiklerin hamile ve emziren bireyler için herhangi bir güvenlik endişesi yaratmadığı görülmektedir. Mevcut literatür, probiyotiklerin sağlıklı bireyler tarafından kullanılması durumunda olumsuz gebelik sonuçlarında bir artış olduğunu göstermemektedir.
Hamilelik veya emzirme döneminde tasarlanan herhangi bir besin takviyesi veya yeni sağlık protokolünde olduğu gibi, Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic ‘i tüketmeye başlamadan önce doktorunuzla veya doğum uzmanınızla konuşmanızı öneririz.

9. Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic'imi soğutmam gerekir mi?

Kısa cevap hayır. Soğutmaya gerek yok.
Pek çok probiyotiğin marketlerin ve perakendecilerin soğutmalı bölümünde satılması nedeniyle bu soruyla sık sık karşılaşıyoruz. Ancak bozulabilir gıda ürünlerinin aksine soğutma, “tazelik” veya üstünlük anlamına gelmez. Aslında, eğer bir probiyotik buzdolabının dışındaki ortam sıcaklığında hayatta kalamıyorsa, bu durum ürünün zayıf stabilitesini, düşük canlı organizma sayısını veya formülasyondaki yetersiz fazlalıkları yansıtabilir.
Eviniz uzun süre boyunca sürekli olarak 79° F’den daha sıcaksa, neme maruz kalmamak için oksijen geçirmez bir kapta soğutmayı düşünün.

10. Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic aboneliğim neler içeriyor?

Aylık aboneliğiniz 30 günlük Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic tedarikini içerir. İlk ayın kargosu Hoş Geldiniz Kitinizdir.

11. Abonelik için kaydolmam gerekiyor mu?

Evet. Öneriyoruz.

Diyet, beslenme, egzersiz ve yaşam tarzının yanı sıra probiyotiklerin ve prebiyotiklerin temel sağlığın inşasında temel araçlar olduğuna inanıyoruz. Klinik araştırmalar, sürekli günlük alımın, sinbiyotikten en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu olduğunu göstermektedir. Bir aboneliğe kaydolarak Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic ‘i rutininize kolayca dahil edebileceksiniz.
Ancak aldığınız şey konusunda kendinizi iyi hissetmenizi istiyoruz. Bu nedenle Bactoforce Sine-Biotic® Daily Synbiotic ‘i 30 gün boyunca risksiz denemenizi istiyoruz. Ayrıca aboneliğinizi istediğiniz zaman hesabınızdan kolayca yeniden planlayabilir veya iptal edebilirsiniz.

12. Uluslararası gönderim yapıyor musunuz?

Evet— talebinizi info@sinebiotic.com veya turkbioder@gmail.com a veya WhatsApp +90552-872-08-48 iletiniz.

13. İklim değişikliği gerçek mi?

Evet

Bizden Yazılar

Blog yazılarımız size yardımcı olabilir. Ziyaret etmek için butona basın.

Bizden Yazılar

Whatsapp

Size yardımcı olmanızı istediğiniz tüm sorularınızı bildiriniz.

Whatsapp

E- Posta

E- Posta ile iletişime geçebilirsiniz. Cevap süresi biraz uzun olabilir.

E- Posta

Adres

Bizi ziyaret edebilir ve haritalar üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.

Yol Tarifi

Size başka nasıl yardımcı olabiliriz? Soru sorDestek alBize yaz

Size başka nasıl yardımcı olabiliriz? Eğer daha fazla bilgi veya yardım gerekiyorsa,
lütfen sorularınızı sormaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
İletişime Geç